Autobus Szkolny

Harmonogram

dowozu uczniów Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie

 obowiązujący od 1 września 2020r.

PRZYWOZY:

godz.     6.45 Dobaczewo

6.50 Choczeń

6.55 Grabówiec

6.55 Malanowo (figurka)

7.00 w szkole

godz.     7.05 Ligówko

               7.10 Kokoszczyn

               7.15 Śniechy

               7.20 Osiek

               7.25 Rokicie

               7.30 w szkole

godz.     7.40 Koziołek

7.45 Gozdy

7.50 Adamowo

7.55 w szkole

 

ODWOZY:

Wyjazd ze szkoły o godz. 12.45: Ligówko, Kokoszczyn, Śniechy, Malanowo (figurka) , Grabówiec, Choczeń, Dobaczewo

Wyjazd ze szkoły o godz. 13.35: Osiek, Rokicie, Adamowo, Gozdy, Koziołek

Wyjazd ze szkoły o godz. 14.30: Ligówko, Kokoszczyn, Śniechy, Malanowo (figurka) , Grabówiec, Choczeń, Dobaczewo

Wyjazd ze szkoły o godz. 15.25: Osiek, Rokicie, Adamowo, Gozdy, Koziołek, Ligówko, Kokoszczyn, Śniechy, Malanowo(figurka) , Grabówiec,   Choczeń, Dobaczewo