Pasowanie na czytelnika

26. 02. 2021 r. w bibliotece Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie, odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów z klasy II. Dzieci wystąpiły w części artystycznej, podczas której drugoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Następnie pani dyrektor pasowała wszystkich uczniów na czytelników i wręczyła im zakładki do26. 02. 2021 r. w bibliotece Szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Ligowie, odbyło się pasowanie na czytelnika uczniów z klasy II. Dzieci wystąpiły w części artystycznej, podczas której drugoklasiści zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie. Następnie pani dyrektor pasowała wszystkich uczniów na czytelników i wręczyła im zakładki do książek. Na zakończenie mali miłośnicy lektur otrzymali dyplomy i drobne upominki. książek. Na zakończenie mali miłośnicy lektur otrzymali dyplomy i drobne upominki.